O nas

Telewizja Internetowa Masłów Info to jedna z pierwszych internetowych telewizji o charakterze informacyjnym, lokalnym nadająca swój program w internecie. Powstała w lipcu 2005 roku, pół roku po uruchomieniu Regionalnego Portalu Informacyjnego Masłów Info.

W naszych audycjach staramy się poruszać tematy interesujące mieszkańców gminy Masłów i województwa świętokrzyskiego. Relacjonujemy wszelkie wydarzenia kulturalne, rozrywkowe czy sportowe. Informujemy o tym, co dzieje się w najbliższej okolicy, jakie działania podejmują władze. Z kamerą jesteśmy też w miejscach konfliktów, wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego.

Telewizja Internetowa wraz z Regionalny Portalem Informacyjnym Masłów Info to największe medium na terenie gminy Masłów. Co ważne, liczba naszych widzów ciągle zwiększa się.

Telewizja Masłów Info to inicjatywa młodych ludzi. Wciąż pracujemy nad nowymi pozycjami programowymi. Szukamy także chętnych do współpracy - młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Wszystkich chcących pokazać się na naszej antenie w roli prezentera czy reportera prosimy o kontakt.

 

Kontakt z nami:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
GG: 1291473
tel. 698 408 207

Wola Kopcowa, ul. Świętokrzyska 86 / 21
26-001 Masłów